Delegacja Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych pod przewodnictwem Rektora-Komendanta płk. dr. hab. inż. Dariusza Skorupki, przebywała z wizytą roboczą w amerykańskiej Akademii Wojskowej w West Point (USMA). W skład delegacji weszli także Pełnomocnik Rektora-Komendanta ds. współpracy międzynarodowej i protokołu płk dr Krzysztof Klupa oraz Prodziekan ds. wojskowych Wydziału Zarządzania mjr dr Marcin Bielewicz.

Rektor-Komendant płk dr hab. inż. Dariusz Skorupka przewodniczył delegacji naszej Uczelni w składzie: Pełnomocnik Rektora-Komendanta ds. współpracy międzynarodowej i protokołu płk dr Krzysztof Klupa oraz Prodziekan ds. wojskowych Wydziału Zarządzania mjr dr Marcin Bielewicz, która złożyła wizytę w University of North Georgia w Dahlonega (UNG).
Uniwersytet w Dahlonega jest pierwszym amerykańskim partnerem WSOWL, z którym podpisaliśmy umowę o współpracy, podczas czerwcowej wizyty Prezydent UNG Pani dr Bonity Jacobs we Wrocławiu.