Na ręce Rektora-Komendanta wpłynął Dyplom uznania za udział Akademii Wojsk Lądowych w drugiej edycji  programu ochotniczego szkolenia studentów „Legia Akademicka”.

W programie, który zapoczątkowany w AWL został w roku akademickim 2017/2018 udział wzięło 216 ochotników. Podobnie jak za pierwsza edycję Akademia została wyróżniona przez Sekretarza Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej Ministra Tomasza Zdzikota zaszczytnym dyplomem uznania. Potencjał dydaktyczny Akademii znacząco przyczynia się do budowy dobrze przygotowanych rezerw osobowych Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Chętnych do wzięcia udziału w trzeciej edycji programu „Legia Akademicka” zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami pod adresem: www.awl.edu.pl/legia-akademicka

dyplom

Tekst: AWL