AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH


Regulamin Dnia Otwartego:

 1. Stawiennictwo na Biurze Przepustek w godzinach 9-11:30.
 2. Grupy zorganizowane zobowiązane są mieć przy sobie listę wszystkich osób, które będą wchodzić na teren jednostki (imię i nazwisko).
 3. Osoby prywatne zobowiązane są mieć przy sobie dokument tożsamości.
 4. W celu wzięcia udziału w Dniu Otwartym należy dokonać zapisów wysyłając e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerami 261 658 185 i 261 658 053. Wymagane informacje: imię i nazwisko, adres e-mail, orientacyjna godzina przybycia (miedzy 9.00 a 11.30), liczba osób (w przypadku grup zorganizowanych),numer rejestracyjny autokaru (w przypadku grup zorganizowanych), nazwa organizacji (w przypadku grup zorganizowanych).
 5. Rejestrować się można do dnia 22.11.2019 r.
 6. Zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zakończenia zapisów (po osiągnięciu limitu miejsc – 800 osób).
 7. Osoby indywidualne będą wpuszczane co 30 minut.
 8. UWAGA!
  Osoby, które nie posiadają polskiego obywatelstwa (lub posiadają podwójne obywatelstwo) w celu uzyskania pozwolenia na wejście na teren Akademii Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki zobowiązane są dostarczyć informacje: imię i nazwisko, data urodzenia, miejsce urodzenia, imię ojca, obywatelstwo oraz rodzaj i numer dokumentu tożsamości (paszportu lub dowodu osobistego) na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  Procedura musi zostać wszczęta w terminie nie krótszym niż na 14 dni przed planowanym przybyciem z państw NATO i UE oraz na 21 dni przed planowanym przybyciem z państw spoza NATO i UE.

 

*Zgodnie z Art.6 ust.1 lit.a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych.

** Uczestnictwo w Dniu Otwartym jest równoznaczne z wyrażeniem nieodpłatnej, nieograniczonej ilościowo, czasowo ani terytorialnie, zgody na nieodpłatne wykorzystanie, obróbkę, powielanie i wielokrotne rozpowszechnianie wizerunku uczestnika utrwalonego na zdjęciach wykonanych podczas dni otwartych bez konieczności każdorazowego ich zatwierdzania, w celach informacyjnych, promocyjnych i reklamowych wydarzenia. Powyższa zgoda jest jednoznaczna z tym, że fotografie i nagrania wykonane podczas dni otwartych mogą być umieszczone w Internecie, w tym przede wszystkim na stronie internetowej AWL pod adresem oraz serwisach otwartych, zamkniętych i na portalach społecznościowych Facebook, Instagram itp.

 

 dzien pchor 2019

 

Back to top