BIURO KARIER I PROGRAMU ERASMUS

Szanowni Państwo!

Biuro Karier i Programu Erasmus, serdecznie zaprasza pracowników oraz nauczycieli akademickich AWL do wzięcia udziału w nadchodzącej rekrutacji na wyjazdy w celach szkoleniowych (STT) oraz prowadzenia zajęć (STA), w ramach Programu Erasmus+.

Rekrutacja rozpoczęła się w dniu 2 września 2019 r. i potrwa aż do 30 września 2019 r.

Zgłoszenia przyjmowane będą za pośrednictwem Wirtualnej Uczelni, a wypełnione i podpisane dokumenty należy dostarczyć osobiście do Biura Karier i Programu Erasmus.

Zasady realizacji wyjazdów w roku akademickim 2019/2020

W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów z Wirtualną Uczelnią prosimy o kontakt.

Biuro Karier i Programu Erasmus

bud. nr 7 pok. 1.22

Serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Biuro Karier i Programu Erasmus dnia 14.09.2019 r. pełni dyżur w godzinach od 8.00 do 16.00.

Budynek nr 7 pok. 1.22

Biuro Karier i Programu Erasmus

znajduje się w budynku nr 7, piętro I,

pok. nr 1.19 i 1.22!

Zapraszamy!

Biuro Karier i Programu Erasmus zaprasza studentów do skorzystania z oferty praktyk studenckich w Sekcji Rekrutacji AWL.

Biuro Karier i Programu Erasmus zaprasza studentów kierunku Zarządzanie do skorzystania z oferty praktyk studenckich w Wydziale Personalnym AWL.

Biuro Karier i Programu Erasmus zaprasza studentów do skorzystania z oferty praktyk studenckich w Areszcie Śledczym we Wrocławiu.

Indywidualne konsultacje dla studentów - tworzenie profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych.

Pan ppłk Piotr Szczepański - Prodziekan ds. studenckich Wydziału Nauk o Bezpieczeństwie oraz Pani Magdalena Łukaszewska spec. ds. doradztwa zawodowego         Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej we Wrocławiu/ wystawca na akademickich Targach Pracy      Uczestnicy oraz wystawcy akademickich Targów Pracy

W dniu 23.10.2018r. o godz.09.00-15:30 w Akademii Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki, odbyły się akademickie TARGI PRACY.

Uroczyste otwarcie Targów Pracy nastąpiło o godzinie 9:30, którego dokonal Pan ppłk Piotr Szczepański - Prodziekan ds.studenckich Wydziału Nauk o Bezpieczeństwie oraz Pani Magdalena Łukaszewska spec. ds. doradztwa zawodowego z BKIPE. Pierwsze w tym roku akademickim Targi Pracy zorganizowane przez Biuro Karier i Programu Erasmus szczególnie zaadresowane były do studentów, którzy są na początku swojej kariery zawodowej, którzy poszukują dla siebie ścieżki rozwoju edukacyjno- zawodowej. Potrzeba organizacji tego typu przedsięwzięć z ich udziałem wynika między innymi z oczekiwań artykułowanych w ankietach dotyczących monitoringu losów zawodowych absolwentów. Jest to również efekt  rozmów oraz doświadczeń wyniesionych z ostatnich wizytacji Polskiej Komisji Akredytacyjnej, aby podejmować działania zmierzające do przybliżania studentom realiów rynku pracy oraz kreowania studentom możliwości bezpośrednich spotkań z pracodawcami.

Drodzy Studenci do 31 października br. istnieje możliwość składania aplikacji na 3-5 miesięczne staże w Europejskim
Trybunale Obrachunkowym.