WYDZIAŁ NAUK O BEZPIECZEŃSTWIE

Relację z wydarzenia można śledzić na bieżąco w mediach społecznościowych.

Kryzys18 zapowiedź

Już w przyszłym tygodniu w murach Akademii Wojsk Lądowych odbędzie się czwarta edycja ćwiczenia pod kryptonimem KRYZYS. W dniach 24-26 kwietnia 2018 r. studenci cywilni i podchorążowie będą zmagać się z licznymi zdarzeniami kryzysowym, jakie znalazły się w scenariuszu ćwiczenia. Swoją wiedzę, umiejętności oraz kompetencje studenci i słuchacze będą podwyższać dzięki współpracy z innymi jednostkami wojskowymi, służbami i instytucjami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo narodowe.