WYDZIAŁ NAUK O BEZPIECZEŃSTWIE

- To wielki – proszę mi wierzyć – zaszczyt móc wręczyć nominacje profesorskie elitom naszego społeczeństwa, najtęższym umysłom Rzeczypospolitej, bo takimi właśnie są profesorowie, ludzie nauki - tymi słowami Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda rozpoczął wystąpienie podczas uroczystości wręczenia nominacji profesorskich.

4 marca 2020 r. odbyła się uroczystość wręczenia aktów nominacji nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki. Wśród nominowanych była Pani Agnieszka Iwan - profesor nauk ścisłych i przyrodniczych z Instytutu Inżynierii Bezpieczeństwa Wydziału Nauk o Bezpieczeństwie Akademii Wojsk Lądowych.  Pani prof. dr. hab. Agnieszka Iwan w AWL pełni funkcję pełnomocnika Rektora-Komendanta ds. parametryzacji.

To jest piękny moment, niesamowita chwila w życiu człowieka, który zdecydował się wybrać jako swoją profesję poznawanie świata, odkrywanie świata, przełamywanie barier, zmienianie reguł czyli naukę – podkreślał Prezydent podczas uroczystości w Pałacu Prezydenckim.

Prof Iwan facebook

www.facebook.com/prezydentpl [ 6 min. 07 sek. ]