ZAKŁAD WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU

W dniu 01.06.2019 r. podchorążowie 15 kompanii szkolnej wraz z ppor. Radosławem Jabłońskim uczestniczyli w ramach Naukowego Koła Pamięci Narodowej AWL w 3. Biegu Pamięci Absolwentów Szkoły Piechoty Podchorązych. Celem podróży służbowej do Ostrowi Mazowieckiej było kultywowanie tradycji Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie, której AWL jest spadkobierczynią.

Zawody o puchar Ministra Obrony Narodowej w Walce w Bliskim Kontakcie

Akademia Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki na trzy dni stała się  miejscem rozgrywania wielu interesujących walk tegorocznego Pucharu Ministra Obrony Narodowej  w Walce w Bliskim Kontakcie.

Memoriał gen. broni Włodzimierza POTASIŃSKIEGO

Akademia Wojsk Lądowych wygrywa VII Memoriał imienia gen. broni Włodzimierza Potasińskiego

W dniach 24–27.04.2019r. w niemieckim Inzell odbyły się XXI Mistrzostwa Świata Seniorów oraz XV Juniorów w Taekwon–do ITF.

X Bieg Sapera

Reprezentacja Akademii Wojsk Lądowych wywalczyła I miejsce w klasyfikacji zespołowej w jubileuszowym X Biegu Sapera o Puchar Komendanta Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych im. gen. Jakuba Jasińskiego we Wrocławiu.

W dniach 05-07.04.2019 w Nowym Targu odbyły się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu w formule Low kick Juniorów i Seniorów.

Reprezentacja Akademii Wojsk Lądowych

W dniach 05-06 kwietnia br., w Akademii Marynarki Wojennej odbyły się Mistrzostwa Wyższego Szkolnictwa Wojskowego w biegach przełajowych.

W marcu bieżącego roku miały miejsce dwa wydarzenia – Puchar Polski Seniorów Taekwondo oraz Grand Prix Polski Seniorów Taekwondo. Były to turnieje kwalifikacyjne do Mistrzostw Polski Taekwondo.