ZAKŁAD WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU


Kolejny sukces w karierze odnotował st. szer. pchor. Dawid KLONOWSKI

Na gali ARMIA FIGHT NIGHT IV stoczył pojedynek, który odbył się w dniu 24.11.2018r. w miejscowości Siedlce. Nasz zawodnik startował w wadze do 61,7 kg – wygrał po decyzji sędziowskiej. Walka trwała pełny dystans 3 rund po 3 minuty. 1 runda należała do naszego zawodnika, który skutecznie atakował w stójce oraz w parterze, w 2 minucie mocnym prawym sierpowym posłał rywala na deski, jednak przeciwnikowi udało się kontynuować walkę. Początek 2 rundy należał do przeciwnika, jednak w ostatnich sekundach podchorąży zdobył pozycję dominującą kończąc tę rundę w dogodnej dla siebie pozycji. 3 runda była już tylko formalnością, nasz zawodnik na samym początku obalił przeciwnika i utrzymał dominującą pozycję zadając ciosy z góry.

 

 

Back to top