ZAKŁAD WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU


Uczelniana Sekcja Piłki Nożnej  po raz kolejny pokazała, że nie ma na nią mocnych. W swoim 14 sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej w największych we Wrocławiu rozgrywkach piłki nożnej "WROCBAL" zdobyła ósmy tytuł mistrzowski. W decydującym starciu nasza drużyna musiała wygrać z drużyną Elita ND, aby obronić. Po golu st. szer. Pchor. Michała Garbyszaka w 16 min. nasza drużyna objeła prowadzenie i nie oddała już do końca meczu.  Sukces jest tym cenniejszy, że w tym sezonie zespół przeszedł kolejną wymianę pokoleń i trzon stanowili podchorążowie 1 i 2 roku studiów.

Skład Mistrzowskiej drużyny:

por. Dominik Maziarz
ppor. Piotr Rumak
sierż. pchor. Łukasz Lesiuk
sierż. pchor. Michał Urbański
sierż. pchor. Adam Ozga
st. szer. Pchor. Damian Krajewski
st. kpr. pchor. Grzegorz Słomiński
sierż. pchor. Jakub Zapart
sierż. pchor. Robert Sąsała
kpr. pchor. Mateusz Gobis
kpr. pchor. Łukasz Tracz
st. kpr. pchor. Dominik Porczak
st. szer. Pchor. Kacper Kupczak
st. szer. Pchor. Adam Bnanaś
st. szer. Pchor. Filip Adamski
st. szer. Pchor. Arkadiusz Nowak
st. szer. Pchor. Michał Garbyszak
szer. pchor. Wojciech Sztandur

Opiekunem Sekcji jest kpt. Jarosław Patałuch

 

Hegemonii AWL

Zdjecie: Grzegorz Madaliński

 

Back to top