WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA

Grupa robocza Wydziału Zarzadzania pod przewodnictwem Dziekana ppłk. dr. Józefa Ledzianowskiego złożyła wizytę w 12. Bazie Bezzałogowych Statków Powietrznych w Mirosławcu.

Celem wizyty było zapoznanie z infrastrukturą bazy, procesem szkolenia obsług BSP ORBITER. Reprezentujący Dowódcę 12 BSP, Szef Sztabu przedstawił funkcjonowanie jednostki. Kolejnym punktem był pokaz możliwości bezzałogowych statków powietrznych będących na wyposażeniu bazy oraz prezentacja symulatorów, na których prowadzony jest proces przygotowania obsług bezzałogowych statków powietrznych.

Wizyta przedstawicieli Akademii w  12 BBSP to początek współpracy i wykorzystania wiedzy jej wykwalifikowanej kadry w procesie kształcenia przyszłych dowódców w Akademii Wojsk Lądowych.

tekst: AWL

zdjęcia: kpt. Dariusz Furtek-Kostyrski