SAMORZĄD STUDENCKI

W dniu 18 grudnia 2017 roku w Sali Orła Białego miało miejsce zakończenie i podsumowanie plebiscytu „Najlepszy wykładowca cywilny i wojskowy w roku akademickim 2016/2017” organizowanego przez Radę Samorządu Studenckiego w sierpniu i wrześniu. Studenci oraz Absolwenci mogli oddać głos na swoich faworytów w dwóch kategoriach – wykładowca cywilny oraz wykładowca wojskowy.

Dodatkowo spośród wszystkich osób, które oddały swój głos w Plebiscycie, mogli liczyć na otrzymanie nagród rzeczowych od Rady Samorządu Studenckiego. Komisja Konkursowa wylosowała trzy osoby, które takie nagrody otrzymały.

Najlepszym wykładowcą cywilnym w roku akademickim 2016/2017 został maj. rez. mgr Zbigniew SABATOWSKI.

Najlepszym wykładowcą wojskowym w roku akademickim 2016/2017 został kpt. Artur ZIELICHOWSKI.

Osoby, które otrzymały nagrody rzeczowe za wzięcie udziału w Plebiscycie i oddanie głosu na swojego faworyta to:

• Andrzej WYSOCZAŃSKI,
  • Natalia MALIK,
  • Tomasz KUŚ.

Statuetki dla najlepszych wykładowców oraz nagrody rzeczowe wręczył Prorektor ds. Dydaktycznych Pan płk dr Lesław WEŁYCZKO.

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszej owocnej pracy dydaktycznej!