ZAKŁAD WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU

Nasi studenci kpr. pchor. Michał WYSZOMIERSKI i st. szer. pchor. Dominik DRASS uczestniczyli w Mistrzostwach Wojska Polskiego w tenisie ziemnym w Poznaniu. W dniach 22-26.08.2016 r. na poznańskich kortach nasi podchorążowie rozgrywali mecze w turnieju gier indywidualnych, gier podwójnych i gier mieszanych.

Tegoroczny, najlepszy tenisista naszej Uczelni st. szer. pchor. Dominik DRASS potwierdził swój wysoki poziom sportowy, zajmując w Mistrzostwach II miejsce w grach singlowej mężczyzn. Ponadto wspólnie z reprezentantką Wojskowej Akademii Technicznej- sierż. pchor. Aleksandrą KUDŁĄ zdobył I miejsce w grach mikstowych. Końcowym, ale bardzo miłym akcentem zawodów, był fakt wręczania medali i dyplomów zwycięzcom poszczególnych klasyfikacji przez aktualnych reprezentantów Polski, którzy jeszcze kilkanaście dni temu startowali w XXXI Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro w Brazylii.