PZW "PIECHUR"  


 

Szanowne Koleżanki i Koledzy.

W niedzielę 18 września 2016r. odbyła sie trzecia tura koleżeńskich zawodów o Puchar Mistrza Koła Wędkarskiego nr 54 „Piechur”. Zawodnicy, którzy stawili się na miejscu zbiórki rywalizowali nie tylko o czołowe lokaty, ale także o końcowe punkty w rywalizacji generalnej Sezonu.

Łowiono tradycyjnie na dwie wędki - metodą spławikową w regulaminowym czasie trwania zawodów określonym na 4 godziny. Złapane ryby po ważeniu w dobrej kondycji oczywiście wróciły do wody. Spotkanie zakończono piknikiem rekreacyjnym.

Na podstawie osiągniętych wyników wyłoniono zwycięzców Trzeciej Tury oraz tegorocznych Mistrzów. Wręczono dyplomy i nagrody oraz przekazano Puchar Mistrza .

Najlepsze wyniki tego dnia osiągnęli

  • kolega Sebastian WAWRO
  • kolega Ireneusz KĄDZIELA
  • kolega Mirosław ADAMSKI

 

Mistrzami Sezonu 2016 w kolejności zostali:

MISTRZ KOŁA - kolega Sebastian WAWRO 3500 punktów

I WICEMISTRZ KOŁA - kolega Mirosław SZCZĘŚNIAK 2800 punktów

II WICEMISTRZ KOŁA - kolega Mirosław ADAMSKI 2500 punktów

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę koleżeńskich spotkań nad wodą i zapraszamy do przyszłorocznych zmagań z wędką.

Uprzejmie prosimy o dalsze utrzymywanie w czystości stanowisk przygotowanych w tym roku do wędkowania, bieżącą ich naprawę jak również o informowanie osób uprawnionych o wszelkich niepokojących sytuacjach na użytkowanym przez nas terenie.

Informujemy, że do końca roku nastąpi zarybienie akwenu w miejscowości Cienin i dlatego apelujemy o zachowywanie wymiarów ochronnych złowionych ryb oraz koleżeńską kontrolę.

Przypominamy o corocznym zebraniu zaplanowanym na 13.01.2017r. na g. 15.30 w Wyższej Szkole Oficerskiej Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki. Na którym zostanie przedstawiony protokół za bieżący rok, oraz plan zamierzeń Koła 54 Piechur na rok 2017.

Wszelkie wnioski oraz propozycje w temacie kolejnego sezonu prosimy kierować do kolegi Pawła OCZACHOWSKIEGO do 10.01.2017r. pod numer telefonu komórkowego lub drogą e-mail na adres internetowy - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do zobaczenia nad wodą.

Zarząd Koła

 

 

Back to top