PZW "PIECHUR"  


Szanowne Koleżanki i Koledzy

Miniona sobota wyłoniła z pośród uczestników zakończonej II tury zawodów gruntowych na rzece Odrze w Grand Prix - sezonu 2017, kolejnych zwycięzców i najlepszych tego dnia.

Zdobyli oni nie tylko nagrody i nowe doświadczenia wędkarskie, ale także cenne punkty w klasyfikacji generalnej. Mimo trudnych warunków jakie panowały wzdłuż zajmowanego brzegu rzeki i nielicznych brań ryb, zawody upłynęły pod znakiem miłej i koleżeńskiej atmosfery.

Podczas trwania rywalizacji nie złapano wprawdzie dużych okazów lecz ryby przyniesione do mierzenia i ważenia ukonstytuowały pierwsze lokaty, które przedstawiły się następująco:

  • Miejsce Pierwsze - Sebastian WAWRO
  • Miejsce Drugie - Ireneusz KĄDZIELA
  • Miejsce Trzecie - Kazimierz BICZYŃSKI

Dziękując wszystkim przybyłym na drugą turę zarząd koła informuje i serdecznie zaprasza na kolejną, wrześniową będącą jednocześnie zakończeniem sezonu turę spławikową. Miejscem rywalizacji kończącej sezon 2017, będzie użytkowany przez nas akwen w miejscowości Cienin. Termin oraz program III tury zostanie przedstawiony do wiadomości w najbliższym czasie.

W związku z okresem urlopowym i zaczynającymi się wakacjami życzymy wszystkim jak największych sukcesów wędkarskich oraz przysłowiowego połamania kija.


 

 

 

Back to top