PZW "PIECHUR"  


Szanowne Koleżanki i Koledzy.

Patrząc na pogodę, aż nie chce się wierzyć, że nasze koło wędkarskie w dniu 13 października zakończyło Sezon – 2018. W koleżeńskiej i sympatycznej atmosferze rozegrano III turę zawodów, która zorganizowana została na rzece Odrze praktycznie w centrum Wrocławia. Ostatnia rywalizacja wyłoniła zwycięzców także w klasyfikacji generalnej, oraz pozwoliła cieszyć się dużą ilością brań ryb. Nagrodziła przybyłych na zawody przepiękną pogodą, co przełożyło się na doskonałe samopoczucie i nastroje wszystkich uczestników.

Miniony sezon nie należał do łatwych organizacyjnie. Nasze koło zorganizowało w sezonie szereg spotkań nie tylko poświęconych zawodom, ale również skierowanych dla dzieci jak i czynom na rzecz akwenów. Nasunęło się wiele rozwiązań i pomysłów na kolejny rok oraz jeszcze lepsze funkcjonowanie koła.

Wszystkim członkom angażującym się w roczne przedsięwzięcia zaplanowane w kole, zarząd koła serdecznie dziękuje. Mamy nadzieję, że przyszły sezon spotęguje koleżeńską współpracę i miłą atmosferę podczas spotkań, które dostarczą jeszcze większych wrażeń i sukcesów wędkarskich.

Tym, którzy nie odkładają jeszcze wędzisk, życzymy przysłowiowego połamania kija i jak największych jesiennych drapieżników.

Jednocześnie zapraszamy na zebranie, które odbędzie się na początku 2019 roku.

 

Back to top