BIURO KARIER I PROGRAMU ERASMUS

Biuro Karier i Programu Erasmus AWL zaprasza studentów kierunku Inżynieria Bezpieczeństwa do skorzystania z oferty praktyk studenckich w Sekcji Bezpieczeństwa i Higieny Pracy AWL.

Zakres tematyczny praktyki obejmowałby m.in. problematykę bezpieczeństwa użytkowania oraz postępowania z czynnikami chemicznymi w Uczelni. W tym zakresie wykonywana będzie ocena zagrożeń, a także ocena ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy w Uczelni.

Termin: od 04.06.2018 r.

Liczba miejsc: 2 osoby

Wymagane dokumenty: umowa dwustronna;

Wymagania:

• umiejętność obsługi programów komputerowych – MS Office;
  • samodzielność, dokładność, punktualność;
  • komunikatywność;
  • ubezpieczenie NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków);
  • zaangażowanie i sumienność.

Procedura w Wirtualnej Uczelni:

Sprawy studenta - > Wnioski studenta -> Nowy wniosek -> Grupa spraw: Praktyki -> Nazwa sprawy: Zgłoszenie na praktykę – wybór z listy ofert BK

Pytania odnośnie praktyk prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.