BIURO KARIER I PROGRAMU ERASMUS

Biuro Karier i Programu Erasmus zaprasza studentów do zapoznania się z ofertą praktyk w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SP ZOZ.

Miejsce praktyk: 4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ, ul. R. Weigla 5, Wrocław.

Jednostka: Ośrodek Przetwarzania Informacji.

Termin praktyk: od 24.01.2018 r.

Liczba miejsc: 1

Zakres obowiązków praktykanta:

• pomoc w organizowaniu i zabezpieczaniu pracy własnej Ośrodka Przetwarzania Informacji;
  • pomoc w pracach administracyjno-biurowych związanych z dokumentacją wydziału.

Wymagania:

• umiejętność obsługi programów komputerowych – MS Office (Excel);
  • samodzielność, dokładność, punktualność.

Oferujemy:

• zdobycie doświadczenia w pracy administracyjnej;
  • wsparcie i pomoc w realizacji wyznaczonych obowiązków.

Wymagane dokumenty:

Procedura w Wirtualnej Uczelni:

Sprawy studenta - > Wnioski studenta -> Nowy wniosek -> Grupa spraw: Praktyki -> Nazwa sprawy: Zgłoszenie na praktykę – wybór z listy ofert BK
Pytania odnośnie praktyk prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.