BIURO KARIER I PROGRAMU ERASMUS

Szanowni Państwo

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na akademickie TARGI PRACY, które odbędą się 23.10.2018r. o godz.09.00-15:30 w Akademii Wojsk Lądowych.

Pierwsze w tym roku akademickim TARGI PRACY zorganizowane przez Biuro Karier i Programu Erasmus szczególnie dedykujemy studentom, którzy są na początku swojej kariery zawodowej, którzy poszukują dla siebie ścieżki rozwoju edukacyjno- zawodowej. Potrzeba organizacji tego typu przedsięwzięć wynika między innymi z oczekiwań artykułowanych w ankietach dotyczących monitoringu losów zawodowych absolwentów. Jest to również efekt rozmów oraz doświadczeń wyniesionych z ostatnich wizytacji Polskiej Komisji Akredytacyjnej, aby podejmować działania zmierzające do przybliżania studentom realiów rynku pracy oraz kreowania studentom możliwości bezpośrednich spotkań z pracodawcami.

malyplaka

W związku z powyższym w naszych TARGACH PRACY weźmie udział 11 podmiotów zewnętrznych w tym Instytucje wrocławskie i firmy prywatne:

1. Młodzieżowe Biuro Pracy OHP
2. Komenda Wojewódzka Policji
3. Stowarzyszenie Czas Przestrzeń Tożsamość
4. Wojskowa Komenda Uzupełnień
5. Wojewódzki Sztab Wojskowy we Wrocławiu
6. Państwowa Inspekcja Pracy
7. Powiatowy Urząd Pracy
8. Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej
9. Experum HR
10. Platinumeye
11. Novelty RPAS Wrocław

Podczas Targów Pracy studenci będą mieli okazję uczestniczyć w rozmowach z pracodawcami, poznać wymogi aktualnego rynku pracy, nawiązać relacje z potencjalnymi pracodawcami oraz poznać możliwości odbycia praktyk i staży.
Ponadto wraz z naszymi partnerami przygotowaliśmy dla Państwa prelekcje. Prelegenci będą mówić m.in. o przyszłości technologicznej o zastosowaniu dronów, o budowaniu zwycięskich zespołów, o budowaniu marki osobistej... dla każdego coś ciekawego

Zapraszamy!