BIURO KARIER I PROGRAMU ERASMUS

Biuro Karier i Programu Erasmus zaprasza studentów do skorzystania z oferty praktyk studenckich w Sekcji Rekrutacji AWL.

Do obowiązków praktykantki/praktykanta będzie należało wykonywanie prac administracyjno-biurowych, pomoc w organizowaniu i zabezpieczaniu pracy własnej Sekcji Rekrutacji.

Termin: od 04.11.2019 r.

Liczba miejsc: 3 osoby

Wymagane dokumenty: umowa dwustronna

Wymagania:

• samodzielność, dokładność, punktualność;
  • komunikatywność;
  • ubezpieczenie NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków);
  • zaangażowanie i sumienność.

Osoby zainteresowane praktyką studencką w Sekcji Rekrutacji AWL, po wyborze oferty z listy i wysłaniu formularza, przed akceptacją zgłoszenia przez pracownika BK, proszone są o osobisty kontakt z Sekcją Rekrutacji (pok. 1.027) w celu ustalenia szczegółów odnośnie realizacji praktyki.

Procedura w Wirtualnej Uczelni:

Sprawy studenta - > Wnioski studenta -> Nowy wniosek -> Grupa spraw: Praktyki -> Nazwa sprawy: Zgłoszenie na praktykę – wybór z listy ofert BK

Pytania odnośnie praktyk prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.