BIURO KARIER I PROGRAMU ERASMUS

Biuro Karier i Programu Erasmus zaprasza studentów kierunku Zarządzanie do skorzystania z oferty praktyk studenckich w Wydziale Personalnym AWL.

Do obowiązków praktykantki/praktykanta będzie należało wykonywanie prac administracyjno-biurowych, w tym m.in. uzupełnianie i wpinanie dokumentów do teczek akt personalnych, zakładanie teczek, rozsyłanie  dokumentów ewidencyjnych oraz pomoc w organizowaniu i zabezpieczaniu pracy własnej Wydziału.

Termin: od 10.06.2019 r.

Liczba miejsc: 2 osoby

Wymagane dokumenty:

• umowa dwustronna;
  • ubezpieczenie NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków).

Wymagania:

• umiejętność obsługi programów komputerowych – MS Office (Excel);
  • samodzielność, dokładność, punktualność;
  • komunikatywność;
  • zaangażowanie i sumienność.

Procedura w Wirtualnej Uczelni:
Sprawy studenta - > Wnioski studenta -> Nowy wniosek -> Grupa spraw: Praktyki -> Nazwa sprawy: Zgłoszenie na praktykę – wybór z listy ofert BK
Pytania odnośnie praktyk prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.