BIURO KARIER I PROGRAMU ERASMUS

Drodzy Studenci oraz przyszli Absolwenci!

Biuro Karier i Programu Erasmus serdecznie zaprasza Was do wzięcia udziału w nadchodzącej rekrutacji na wyjazdy zagraniczne w celu studiowania lub odbywania praktyk w ramach Programu Erasmus+.

Rekrutacja rozpocznie się w dniu 1 października 2019 r. i potrwa do dnia 31 października 2019 r.

Zgłoszenia przyjmowane będą za pośrednictwem Wirtualnej Uczelni a wypełnione i podpisane dokumenty należy dostarczyć osobiście do Biura Karier i Programu Erasmus.

Osoby chętne zapraszamy również do zapoznania się z regulaminem - "Zasady realizacji wyjazdów w roku akademickim 2019/2020"

W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów z Wirtualną Uczelnią prosimy
o kontakt!

PS. Informacja dla przyszłych absolwentów - aby wyjechać, konieczna jest aplikacja złożona jeszcze w trakcie ostatniego semestru studiów! 😀

Biuro Karier i Programu Erasmus
🔸tel. 261 658 702

bud. nr 7 pok. 1.22

Serdecznie zapraszamy do aplikowania!