BIURO KARIER I PROGRAMU ERASMUS

Szanowni Państwo,

ze względu na duże zainteresowanie wyjazdami dla pracowników oraz nauczycieli akademickich w celu prowadzenia zajęć lub odbywania szkoleń, Biuro Karier i Programu Erasmus przedłużyło rekrutację.

Możliwość składania aplikacji w module Wirtualna Uczelnia zakończy się w dniu 6 października 2019 roku, natomiast wygenerowane dokumenty (tj. Formularz Zgłoszeniowy oraz Staff Mobility for Teaching / Training Mobility Agreement) będzie można dostarczyć do Biura do 7 października 2019 roku.

Brak któregoś z ww. dokumentów bądź niedokończona rejestracja w module Wirtualna Uczelnia będzie skutkowała brakiem rozpatrzenia aplikacji, a co za tym idzie - brakiem możliwości wyjazdu.

W razie jakichkolwiek pytań czy problemów z Wirtualną Uczelnią zapraszamy do kontaktu 😊

Biuro Karier i Programu Erasmus
📞 261 658 702