BIURO KARIER I PROGRAMU ERASMUS

Biuro Karier i Programu Erasmus zaprasza studentów Akademii Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki do skorzystania z oferty 3 miesięcznego płatnego stażu w Biurze Administracji i Bezpieczeństwa Fizycznego, Credit Agricole Bank Polska S.A. z siedzibą we Wrocławiu.

TWOJA ROLA

Wspierasz Zespół Bezpieczeństwa Fizycznego w jego codziennej pracy:

• prowadzisz korespondencję z organami ścigania w zakresie systemów bezpieczeństwa,
  • wykonujesz prace biurowe, w tym prace archiwizacyjne,
  • odpowiadasz za obieg dokumentów w Departamencie.

TWÓJ ZESPÓŁ

Jesteśmy małym zespołem odpowiedzialnym za zarządzanie bezpieczeństwem fizycznym Banku. Do naszych obowiązków zależy między innymi sprawowanie nadzoru nad jednostkami organizacyjnymi Banku w zakresie zabezpieczenia i ochrony mienia, współpraca z agencjami ochrony w zakresie technicznego zabezpieczenia mienia bankowego oraz budowa i modernizacja urządzeń zabezpieczających. Jesteśmy częścią Departamentu Usług Generalnych, w którym pracują osoby odpowiedzialne za zakupy i organizację przetargów, poszukiwanie lokali, remonty i utrzymanie techniczne obiektów i lokali użytkowanych przez Bank. W naszym zespole cenimy otwartość i poczucie humoru.

TWOJE DOŚWIADCZENIE I UMIEJĘTNOŚCI

To Ciebie szukamy, jeżeli:

• jesteś studentem lub absolwentem,
  • potrafisz dobrze organizować i planować swoją pracę,
  • jesteś osobą dokładną, skrupulatną oraz odpowiedzialnie podchodzisz do realizacji powierzanych zadań,
  • swobodnie posługujesz się pakietem MS Office,
  • lubisz pracę zespołową.

Zainteresowane osoby, zapraszam do kontaktu;
Marcin Stach, tel. 502 191 997, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.