PZW "PIECHUR"  


SZANOWNE KOLEŻANKI I KOLEDZY

 

ZARZĄD KOŁA INFORMUJE I SERDECZNIE ZAPRASZA NA TRZECIĄ TURĘ ZAWODÓW WĘDKARSKICH KOŃCZĄCYCH SEZON 2018,

KTÓRA ZE WZGLĘDU NA ZNACZNY ROZROST GLONÓW WODNYCH NA AKWENIE CIENIN ODBĘDZIE SIĘ NA RZECE ODRZE W DNIU

13.10.2018 r. (SOBOTA)

ZBIÓRKA CHĘTNYCH DO UDZIAŁU W ZAWODACH ZAPLANOWANA JEST NA g. 6.00

MIEJSCE ZBIÓRKI - STARA ODRA dojazd ulicą BUJWIDA

ROZPOCZĘCIE RYWALIZACJI g. 07.00

METODA DOWOLNA Z WYŁĄCZENIEM SPINNINGU.

 

Informujemy również zainteresowanych pomocą usunięcia glonów wodnych zalegających na powierzchni użytkowanego przez koło akwenu, iż próba ich usunięcia nastąpi w dniu 27.09.2018 r., od g. 8.30.

W związku z brakiem możliwości przeprowadzenia trzeciej tury zawodów planowanych na dzień 09.09.2018 r., na akwenie Cienin spowodowanego rozrostem glonów wodnych, zarząd koła informuje o przesunięciu zawodów na dzień 06.10.2018 r. Zawody te odbędą się na rzece Odrze – miejsce zawodów i godzina zbiórki chętnych podane zostaną w najbliższym czasie.

Informujemy również, że w najbliższą sobotę na użytkowanym przez nas akwenie w miejscowości Cienin odbędzie się od godz. 8.30 czyn na rzecz stawu.

Zarząd koła.

W dniu 14 kwietnia odbyła się I Tura Zawodów o Mistrzostwo Koła nr 54 ,,Piechur” na akwenie Cienin. Zawody zorganizował Zarząd Koła, który postarał sie o przygotowanie niezbędnych do realizacji tego zadania elementów.

Początek sezonu 2018 zwiastuje rozpoczęcie rywalizacji sportowej między najbardziej doświadczonymi wędkarzami.

Koło nr 54 ,,Piechur” działające przy Akademii Wojsk Lądowych imienia Tadeusza Kościuszki po raz pierwszy wystawiło swoją reprezentację w zawodach organizowanych przez Kapitanat Sportowy we Wrocławiu.

Uprzejmie informujemy, że na użytkowanym przez nas terenie został ponownie zamontowany szlaban wjazdowy. Po uzgodnieniach z pionem ochrony dojazd do łowiska od dnia 09.04.2018r., będzie możliwy przez Ośrodek Jazdy Konnej.

Pierwszy raz w tym roku spotkaliśmy się na użytkowanym przez Koło ,,Piechur” akwenie w miejscowości ,,Cienin”, rozpoczynając jednocześnie przygotowania do nadchodzącego wędkarskiego sezonu. 10 lutego 2018 r. kilkunastu członków naszego Koła spotkało się, aby popracować społecznie na rzecz stawu. Tradycyjnie do wykonania zainicjowano prace przy kładkach, karczowaniu zarośli, uprzątnięciu śmieci i wielu innych czynnościach, które mają na celu uporządkowanie akwenu i umilenie wolnego czasu spędzonego nad wodą.

Informujemy, że istnieje możliwość pozostawienia do opłat w sezonie 2018,

kart wędkarskich przy ulicy Kamieńskiego 13 (sklep zoologiczno-wędkarski)

w każdy poniedziałek w godz. 10-18 i sobotę w godz. 9-15

 

W dniu 12.01. 2018 r. o godz. 15.30 odbyło pierwsze Walne Zabranie Sprawozdawcze, koła nr 54 ,,Piechur” działającego przy Akademii Wojsk Lądowych.

Back to top