PZW "PIECHUR"  


 

Zarząd Koła przypomina i serdecznie zaprasza

na Walne Zabranie Sprawozdawcze,

które odbędzie się 12.01.2018r. (piątek), o godzinie 15.30

w Akademii Wojsk Lądowych

przy ulicy Czajkowskiego 109 w bloku nr 19.

 

Pierwsze żółte liście na drzewach i ostatnie dni lata to znak, że III Tura Grand Prix Koła ,,Piechur” nadeszła wielkimi krokami.Ostatni akt rozgrywki o trofeum jakim był Puchar Przechodni dla Mistrza Sezonu odbył się 16 września na użytkowanym przez koło akwenie w miejscowości Cienin.

Dzień Dziecka to doskonała okazja do sprawienia prezentu najmłodszym, ale przede wszystkim dobra zabawa dla dzieci i dorosłych. Z takim założeniem Koło Wędkarskie nr 54 „Piechur” działające przy WSOWL przystąpiło do organizacji tego sympatycznego przedsięwzięcia idealnie wpasowując się w sobotę przygotowaną dla dzieci w WSOWL.

Informujemy, że w dniu 13.05.2017 odbył się czyn na rzecz użytkowanego przez Koło „PIECHUR” akwenu w miejscowości Cienin. Zostały usunięte i wywiezione wszystkie zalegające i niestety nagminnie wysypywane odpady w formie butelek, śmieci i innych elementów z tworzyw sztucznych czy metalu.

Dziękując wszystkim członkom zaangażowanym w przygotowanie terenu do zawodów apelujemy o utrzymywanie czystości na stanowiskach wędkarskich i wzajemną kontrolę przebywając w obrębie stawu.

Zawody, które zakończyły się w dniu 14.05.2017 r., wyłoniły z pośród 24 uczestników przybyłych na pierwszą turę, trójkę najlepszych zawodników w tym dniu.

Czołowe miejsca w kolejności zajęli;

  • Miejsce pierwsze - Mirosław SZCZĘŚNIAK
  • Miejsce drugie - Mirosław ADAMSKI
  • Miejsce trzecie - Sebastian WAWRO

Back to top