BIBLIOTEKA AWL  


Wakacyjne godziny pracy Biblioteki AWL

UWAGA CZYTELNICY!

Od 24 lipca do 6 września 2019 r. obowiązywać będą wakacyjne godziny otwarcia Biblioteki Akademii Wojsk Lądowych. Biblioteka będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.30. Pokoje do nauki własnej będą otwarte w godzinach pracy Czytelni z możliwością przedłużenia ich wynajęcia po godzinie 15.30. Po więcej informacji na ten temat zapraszamy do Czytelni AWL.

 

Uprzejmie informujemy, że od poniedziałku (10.06) zmieniają się godziny pracy Czytelni AWL. W każdy poniedziałek, wtorek i czwartek Czytelnia będzie czynna do godziny 20:00. Zostaje również wydłużony czas pracy pokoi do nauki własnej. Będzie można w nich pracować również po godzinie 20:00. Po więcej informacji na ten temat zapraszamy do Czytelni AWL.

 Biblioteka AWL zaprasza swoich czytelników (studentów i doktorantów, uczestników kursów i szkoleń, nauczycieli akademickich) do korzystanie z pokoi do pracy zespołowej (sala 1.063A) i indywidualnej (sala 1.063C). Pomieszczenia są wyposażone w biurka wraz z ergonomicznymi fotelami, dostęp do zasilania oraz Internetu. Z pokoi nauki własnej można korzystać w godzinach pracy Biblioteki. Obsługę prowadzi Czytelnia.

Pokoje nauki własnej będą do Państwa dyspozycji od 6.05.2019 r.

 


 Informujemy, że od tego roku wypożyczalnia Biblioteki AWL posiada nowy adres e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na adres można pisać w sprawie przedłużania książek, informacji o koncie bibliotecznym, informacji o księgozbiorze Biblioteki oraz ze wszystkimi pytaniami związanymi z działalnością wypożyczalni Biblioteki AWL.

Zapraszamy do kontaktu

GODZINY OTWARCIA BIBLIOTEKI

 

Back to top