BIBLIOTEKA AWL

Biblioteka AWL zaprasza swoich czytelników (studentów i doktorantów, uczestników kursów i szkoleń, nauczycieli akademickich) do korzystanie z pokoi do pracy zespołowej (sala 1.063A) i indywidualnej (sala 1.063C). Pomieszczenia są wyposażone w biurka wraz z ergonomicznymi fotelami, dostęp do zasilania oraz Internetu. Z pokoi nauki własnej można korzystać w godzinach pracy Biblioteki. Obsługę prowadzi Czytelnia.

Pokoje nauki własnej będą do Państwa dyspozycji od 6.05.2019 r.

Informujemy, że od tego roku wypożyczalnia Biblioteki AWL posiada nowy adres e-mail:

Na adres można pisać w sprawie przedłużania książek, informacji o koncie bibliotecznym, informacji o księgozbiorze Biblioteki oraz ze wszystkimi pytaniami związanymi z działalnością wypożyczalni Biblioteki AWL.

Zapraszamy do kontaktu