BIBLIOTEKA AWL

Studenci! Zapraszamy do korzystania z serwisu internetowego książek elektronicznych IBUK Libra.

Wszystkich czytelników Biblioteki AWL zainteresowanych korzystaniem poza Uczelnią z darmowego abonamentu zapraszamy do Działu Udostępniania Zbiorów po odbiór indywidualnego kodu PIN ważnego do 1.11.2020 r.

Serwis IBUK Libra liczy kilka tysięcy publikacji specjalistycznych, naukowych, popularnonaukowych oraz beletrystycznych, wydawanych przez najważniejsze, renomowane polskie wydawnictwa. Dzięki zaawansowanej technologii serwis daje możliwość całodobowego dostępu do wirtualnej czytelni z dowolnego miejsca i z dowolnego nośnika (komputer, laptop, tablet czy smartfon).

Wykaz tytułów widoczny jest po wpisaniu w katalogu księgozbioru Sowa SQL w polu tytułu IBUK.