BIBLIOTEKA AWL

Tydzień z EBSCO w Ośrodku Informacji Naukowej, Bibliograficznej i Patentowej Biblioteki AWL

Zapraszamy wszystkich studentów oraz pracowników Akademii Wojsk Lądowych na tydzień z bazą EBSCO trwający od 3 do 7 lutego. Skierowany jest do osób, które są zainteresowane m.in. poznaniem sposobów wyszukiwania materiałów w bazie, nawigowania po wynikach wyszukiwania, a także zapisywania, drukowania i eksportowania publikacji. Baza EBSCO umożliwia dostęp do pełnych tekstów artykułów z tysięcy czasopism oraz książek w większości w języku angielskim z możliwością automatycznego tłumaczenia, a także innego typu publikacji jak raporty, rozprawy doktorskie i materiały edukacyjne. Zachęcamy szczególnie do zapoznania się z nowymi w ofercie bazami: Academic Research Source eJournals oraz Academic Research Source eBooks.

Na szkolenia zapraszamy do Ośrodka Informacji Naukowej, Bibliograficznej i Patentowej (pokój 1.069) od wtorku do piątku w godzinach 8.00 do 15.00 i w poniedziałek od 8.00 do 18.00.