BIBLIOTEKA AWL

Tydzień z EMERALD INSIGHT w Ośrodku Informacji Naukowej, Bibliograficznej i Patentowej Biblioteki AWL

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników oraz studentów Akademii Wojsk Lądowych na tydzień z bazą EMERALD INSIGHT trwający od 9 do 13 marca. Skierowany jest do osób, które są zainteresowane m.in. poznaniem sposobów wyszukiwania materiałów w bazie, nawigowania po wynikach wyszukiwania, a także zapisywania, drukowania i eksportowania publikacji. Baza EMERALD INSIGHT umożliwia dostęp do pełnych tekstów artykułów z setek czasopism oraz książek w większości w języku angielskim z możliwością automatycznego tłumaczenia.

Czasopisma ujęte są w kolekcji Emerald eJournals Premier, która jest multidyscyplinarną bazą umożliwiającą dostęp do pełnotekstowych recenzowanych artykułów w czasopismach naukowych, z których wiele indeksowanych jest w bazach Web of Science i Scopus.

Kolekcja eJournals Premier liczy 310 tytułów czasopism i stanowi źródło najnowszych publikacji z zakresu zarządzania i marketingu, finansów, ekonomii, zagadnień prawnych, biznesu, turystyki, zarządzania jakością, edukacją, zasobami ludzkimi, logistyką, wydajnością, informacją i wiedzą.

Na szkolenia zapraszamy do Ośrodka Informacji Naukowej, Bibliograficznej i Patentowej (pokój 1.069) od wtorku do piątku w godzinach 8.00 do 15.00 i w poniedziałek od 8.00 do 18.00.