DZIEKANAT   


Od sierpnia 2018 roku, wszyscy studenci i słuchacze Akademii Wojsk Lądowych posiadają automatycznie dostęp do usługi Office 365. Usługa ta umożliwia, za pomocą przeglądarki internetowej, na dostęp do aplikacji takich jak: Outlook, Word, Excel, OneDrive, PowerPoint, OneNote, SharePoint.

Dostęp do usługi Office 365 nie wymaga żadnej instalacji, zatem korzystanie z niej możliwe jest zarówno w miejscu nauki jak i poza nim. Jedynym warunkiem koniecznym do korzystania z usługi Office 365 jest posiadanie statusu studenta Akademii Wojsk Lądowych, akceptację regulaminu oraz posiadanie aktywnego konta w systemie uczelni. Konto w usłudze Office 365 nie może być wykorzystywane do przetwarzania i przechowywania danych osobowych i danych wrażliwych.

Więcej informacji na temat usługi OFFICE 365 znajduje się pod adresem: http://office.com

 

Instrukcja logowania do usługi Office365:

Należy wejść na stronę https://www.office.com kliknąć „Zaloguj się”.

Następnie wpisujemy login, który składa się z numeru indeksu oraz dołączonej frazy @edukacja.awl.edu.pl (np. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) .

W polu hasło należy wpisać hasło, którego używamy do systemu Wirtualna Uczelnia. Możliwość zresetowania tego hasła mamy poprzez stronę https://resetuj.wso.wroc.pl/

Informacje dotyczące użytkowania Office365 znajdują się na stronie: https://support.office.com/office-training-center

 

Back to top