BIURO KARIER I PROGRAMU ERASMUS

Biuro Karier i Programu Erasmus informuje, że rozpoczęła się kolejna rekrutacja na wyjazdy na  STUDIA ZAGRANICZNE do STANÓW ZJEDNOCZONYCH!

Szanowni podchorążowie III roku studiów!

Zapraszamy Was serdecznie do udziału w rekrutacji na wyjazd na jeden semestr akademicki do Stanów Zjednoczonych!

Wyjazd możliwy jest tylko na IV roku dlatego udział brać mogą wyłącznie studenci III roku studiów wojskowych.

Wyjazd w ramach jednego semestru akademickiego nastąpi już w styczniu 2019 roku!

Rekrutacja odbywa się przez system Wirtualna Uczelnia i potrwa już tylko do 18 czerwca dlatego jeżeli spełniasz wszystkie wymagania to nie zwlekaj i aplikuj już dziś!

Mamy łącznie cztery miejsca do nw. uczelni:

2 miejsca University of North Georgia
2 miejsca United States Military Academy at West Point

Wymagania do wyjazdu na zagraniczne studia do Stanów Zjednoczonych:

• minimalna średnia ocen: 3,75
  • udział w programie wyłącznie na IV roku
  • ranking kompanii - pierwsza 50
  • brak warunkowych zaliczeń z poprzednich semestrów i zaliczenie semestru poprzedzającego wyjazd
  • STANAG na poziomie minimum 2222

O FINALNEJ LIŚCIE ZAKWALIFIKOWANYCH DECYDUJE REKTOR KOMENDANT AKADEMII WOJSK LĄDOWYCH.