BIURO KARIER I PROGRAMU ERASMUS 


 

Sekcja Wymian Międzynarodowych (SWM) jest sekcją działającą przy Biurze Karier i Programu Erasmus, która zrzesza zarówno studentów cywilnych, jak i wojskowych Akademii Wojsk Lądowych. Jednym z głównych zadań sekcji należy integracja kulturowa i socjalna studentów z zagranicy, którzy uczestniczą w semestrze międzynarodowym realizowanym na naszej Uczelni w ramach Programu Erasmus+. Członkowie sekcji oferują przyjezdnym studentom wsparcie oraz pomoc w procesie klimatyzacji w nowym kraju, pomagają w przełamywaniu barier i stereotypów we wzajemnej komunikacji itp. Dzięki wielu wydarzeniom zainicjowanym przez jej członków możliwe jest tworzenie warunków dla lepszego zrozumienia różnych kultur, narodowości i tradycji wśród studentów wywodzących się z różnych kręgów kulturowych i różnych nacji. Bycie członkiem Sekcji Wymian Międzynarodowych to nie tylko okazja do nauki poprzez tworzenie ciekawych projektów, ale również możliwość podwyższenia swoich umiejętności językowych, jak i poznania nowych interesujących osób z innych krajów.

Chcesz dołączyć do Sekcji Wymian Międzynarodowych? Czekamy na Twój kontakt!

 

ZARZĄD SEKCJI WYMIAN MIĘDZYNARODOWYCH

Aleksandra TOMASZEWSKA – Przewodnicząca SWM
tel: 667 840 023;
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mateusz MARSZAŁEK – Zastępca SWM
tel: 534 069 014;
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

plut. pchor. Sebastian KRÓL - Sekretarz SWM
tel: 604 229 077;
e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Back to top