DZIEKANAT

DLA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH NA STUDIA WOJSKOWE

Osoby przyjęte na I rok stacjonarnych studiów wojskowych I stopnia na kierunek Dowodzenie, Logistyka i Inżynieria bezpieczeństwa zobowiązane są do dnia 02.08.2019 r., (ostateczny termin wpłynięcia dokumentów) dostarczyć do Oddziału Koordynacji Kształcenia i Szkolenia w godzinach 8.00 - 15.00 (blok dydaktyczny pokój 1.038 - Dziekanat) lub przesłać na adres do korespondencji następujące dokumenty:

1. wypełnioną ankietę osobową (word);
  2. jedno zdjęcie o wymiarach 3,5 x 4,5 cm (wklejone na ankiecie, zgodne z wymogami zdjęcia do dowodu osobistego);
  3. zdjęcie w formie elektronicznej na płycie CD (płyta podpisana) do Elektronicznej Legitymacji Studenta – jeżeli nie zostało zamieszczone w systemie rekrutacji podczas rejestracji elektronicznej;
  4. inne dokumenty, których kandydaci nie dostarczyli w oryginale np. odpis skrócony aktu urodzenia, życiorys.

Adres do korespondencji:

Akademia Wojsk Lądowych

imienia generała Tadeusza Kościuszki

ul. Czajkowskiego 109

51-147 WROCŁAW

Dziekanat

„Studia Wojskowe – uzupełnienie dokumentów”

Kontakt:

tel. 261-658-253

Uwaga:

Niedostarczenie ww. dokumentów traktowane jest jako rezygnacja ze studiów.

W przypadku rezygnacji ze studiów wojskowych prosi się o przesłanie rezygnacji (worddo AWL:

DODATKOWE INFORMACJE:

• Kandydaci wniosą opłatę za Elektroniczną Legitymację Studenta dopiero po stawieniu się w AWL

INFORMACJE O SZKOLENIU I WCIELENIU DO AWL (plik pdf)