KLUB AWL

W dniu 19 marca w Sali Tradycji odbyło się wręczenie nagród w konkursie fotograficznym „W stanie gotowości – w stanie zagrożenia” zorganizowanym przez Klub AWL. Celem konkursu było uchwycenie w kadrze otaczającej rzeczywistości, stanu skoszarowania, izolacji, a także nowych wyzwań i zadań wynikających z aktualnej sytuacji epidemiologicznej.

Po obejrzeniu nadesłanych prac jury postanowiło przyznać główną nagrodę (aparat fotograficzny) st. kpr. pchor. Kornelowi Wasilewskiemu - autorowi fotoreportażu „Codzienność”.

2 miejsce w kategorii fotoreportaż zajął st. kpr. pchor. Adrian Jastrowicz.

W kategorii zdjęcie pojedyncze jury przyznało:

1 miejsce - st. szer. pchor. Katarzynie Owoc z 31 kompanii szkolnej

2 miejsce - st. kpr. pchor. Kornelowi Wasilewskiemu z 21 kompanii szkolnej

3 miejsce - st. kpr. pchor. Adrianowi Jastrowiczowi z 12 kompanii szkolnej

Zwycięzcom pogratulował i wręczył nagrody Prorektor ds. Wojskowych płk dr inż. Jacek Narloch.

Wystawa złożona z nagrodzonych prac będzie dostępna w holu Akademickiego Centrum Kultury od 24 czerwca, po telefonicznym (261-658-486) uzgodnieniu warunków bezpiecznego zwiedzania.