KLUB AWL

18 stycznia br. w sali kina Akademickiego Centrum Kultury odbyła się zabawa karnawałowo - mikołajkowa dla dzieci pracowników i kadry AWL. Do wspólnej zabawy zaproszeni zostali również podopieczni Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania. Impreza zorganizowana została przez Sekcję Socjalną AWL i Klub ACK.

Spotkanie rozpoczęło się interaktywnym przedstawieniem teatralnym pt. „Pastorałka o Dzwoneczku” w wykonaniu grupy wrocławskich aktorów. Po spektaklu dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy wraz z rodzicami. Były tańce, konkursy z nagrodami, malowanie twarzy, skręcanie kolorowych baloników i puszczanie papierowych samolotów, a to wszystko w radosnej atmosferze oczekiwania na Świętego Mikołaja. Rodzinne zmagania konkursowe dostarczyły wszystkim mnóstwa dobrej zabawy. Najwięcej emocji wśród najmłodszych wzbudziło oczywiście pojawienie się Świętego Mikołaja z workiem pełnym prezentów. Dla wszystkich przybyłych zorganizowano tradycyjnie pyszny poczęstunek.

Dla najbardziej wytrwałych na zakończenie spotkania w sali kina został wyświetlony film familijny.

Dzieciom i rodzicom dziękujemy za wspólną zabawę i do zobaczenia za rok 😀

tekst i zdjęcia: AWL