KLUB AWL

W miniony poniedziałek i wtorek ruszyły kursy tańca towarzyskiego, organizowane przez Akademickie Centrum Kultury. Kurs prowadzą profesjonalni instruktorzy z jednej z wrocławskich szkół tańca.

W zajęciach uczestniczą zarówno podchorążowie, jak i studenci cywilni oraz pracownicy Akademii, a także partnerzy spoza AWL. Taniec stanowi doskonałą okazją do relaksu, a także służy integracji środowiska uczelnianego. Zajęcia cieszą się dużą popularnością. Odbywają się w poniedziałki w godzinach 19.30-21.00 i we wtorki od 19.45 do 21.15 w holu bloku dydaktycznego. Kursy potrwają do grudnia. Wszystkich zainteresowanych tańcem zapraszamy do zapisywania się na następną edycję kursów tańca, która ruszy z początkiem stycznia.