KLUB AWL

W niedzielę 20 stycznia w Akademickim Centrum Kultury odbyła się zabawa karnawałowo-mikołajkowa dla dzieci kadry i pracowników, zorganizowana przez Klub i Sekcję Socjalną AWL.

O godz. 11 zaczęli pojawiać się pierwsi mali goście wraz ze swoimi opiekunami. Dzieci chętnie brały udział w przygotowanych zabawach. Na scenie odbywały się konkursy z nagrodami, tańce i gry. Oprócz tego dla najmłodszych przygotowany był kąciki zabaw plastycznych, budowania z klocków i malowania twarzy. Pokaz iluzji w wykonaniu magika Michała Sośniaka był atrakcją zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Znikające mleko, latający stolik, płonący ptak - to tylko niektóre ze sztuczek. Jednak punktem kulminacyjnym spotkania okazała się wizyta świętego Mikołaja, który najpierw zagrał na gitarze i zaprosił dzieci do wspólnego śpiewania, a następnie rozdał im paczki. Po wesołej zabawie, o godzinie 14.00, wszyscy chętni wspólnie obejrzeli familijny film animowany.

Na uczestników przez cały czas trwania zabawy czekała w holu ACK gorąca wojskowa grochówka oraz słodkie racuchy.

Tekst: Ewa Ganczarek

Zdjęcia: AWL