KLUB AWL

Organizowana przez Akademickie Centrum Kultury AWL nowa edycja kursów tańca już trwa. Uczestnicy zajęć – zarówno podchorążowie, jak i studenci cywilni, pracownicy, a także partnerzy spoza AWL – szkolą się w dwóch grupach. Grupa poniedziałkowa przeznaczona jest dla osób początkujących, dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tańcem, natomiast we wtorki doskonalą swoje umiejętności ci, którzy naukę rozpoczęli podczas edycji jesiennej.

Do prowadzenia zajęć zaprosiliśmy specjalistów w swojej dziedzinie. W poniedziałki uczestnicy kursu trenują pod okiem instruktorki z Klubu Tańca Sportowego OLIMP, którego założycielami są Maciej i Beata Felzenowscy, wielokrotni Mistrzowie Polski Par Zawodowych oraz półfinaliści Mistrzostw Świata i Europy. Wtorkowe spotkania prowadzi Jakub Stańczyk, finalista wielu turniejów tańca towarzyskiego.

Zajęcia cieszą się dużą popularnością i dają wiele radości ich uczestnikom. Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach!