KLUB AWL 


 

 • Koncert DEPECHE MODE – nigdy wcześniej nie udostępnione nagranie pełnego koncertu LIVE SPIRITS z Berlina. Jednorazowy streaming na kanale YouTube Live Nation.

  Transmisja 25 czerwca o 21.00. 

 

 • WrOFFław 2020 online – wrocławski festiwal muzyczny. Cztery dni koncertów transmitowanych z klubu Łącznik w Czasoprzestrzeni. Podczas festiwalu usłyszymy cały przekrój gatunków muzycznych, od rocka po elektronikę, od alternatywy do popu. Koncertom towarzyszyć będą prelekcje oraz panele dyskusyjne.

  25 – 28 czerwca. Link do transmisji na żywo pojawi się na profilu FB Czasoprzestrzeni.

 

 • Zrób z nami serial o teatrze - na polskiej platformie crowdfundingowej Odpalprojekt.pl, można wspierać inicjatywę Teatru Muzycznego Capitol, która zakłada wyprodukowanie 4 odcinków serialu internetowego o tym, jak działa teatr. Aktorzy Capitolu poprowadzą widzów za kulisy, do garderób i charakteryzatorni, realizatorzy światła i dźwięku pokażą nowoczesną technologię w akcji. Widzowie będą mogli podejrzeć reżysera podczas próby.

  Serial będzie dostępny w sieci bez ograniczeń. Wśród nagród dla darczyńców są takie atrakcje, jak noc w teatrze i zwiedzanie oraz udział w jednym z odcinków serialu.

  Zapowiedź serialu można zobaczyć na kanale YouTube.

 

 • Wygramy muzyką – niezwykły cykl koncertów on-line. Streaming na 7 kamer! Każda kamera śledzi innego muzyka. Widzowie dowolnie zmieniają kanały podczas koncertu i sami 'komponują' widowisko, w którym uczestniczą. Koncerty są interaktywne – w ich trakcie widzowie komentują, a muzycy odpowiadają. A do tego po wydarzeniu wywiady z muzykami prowadzi niezrównany dziennikarz muzyczny Piotr Metz.

  Najbliższe koncerty:

  5 lipca – Voo Voo

  12 lipca – Wojtek Mazolewski Quintet

  19 lipca – Raz Dwa trzy

  Bilety na streaming do kupienia na stronie wydarzenia

 

 • Targi Książki Niezależnej i Artystycznej NISZA – trzecia edycja targów w wersji online. Autorzy będą prezentować swoje książki poprzez krótkie filmy, opowiadając o sobie i prezentując swoje dzieła.

  26 – 28 czerwca. Dołącz do wydarzenia na Facebooku albo odwiedź Drukarnię na wrocławskim Nadodrzu przy ulicy Otwartej 12. Można będzie zobaczyć cały proces powstawania książki i kupić książki niedostępne w księgarniach.

 

 • Gutek Film w Ninatece – w wakacyjne czwartki prezentacje filmów na stronie Ninateka.pl. Dystrybutor Gutek Film udostępni 10 wybranych filmów za darmo i bez reklam. Każdy tytuł będzie dostępny przez tydzień.

  25 czerwca - 27 sierpnia. Repertuar projekcji w wydarzeniu na FB.

 

 • Wyzwolenie – spektakl Teatru Dramatycznego z Warszawy. „Wyzwolenie” to jeden z bardziej znanych dramatów Stanisława Wyspiańskiego, w którym autor obnaża polskie sztuczności i wady. „Opis mentalny Polski z początku dwudziestego wieku nakreślony przez Wyspiańskiego w dramacie daje się zastosować i do dzisiejszej Polski".

  W jednej z głównych ról wystąpił Jerzy Trela.

  27 czerwca o godz. 19:00 na kanale YouTube.

 

 • Męczennicy” – spektakl w reżyserii Grzegorza Jarzyny. Przedstawienie dotyka istoty światopoglądowego konfliktu w polskim społeczeństwie. Opowiada o problematyce religijnego radykalizmu i o jego konsekwencjach dla całej wspólnoty.

  27 czerwca o godzinie 20.00 na Facebook Live TR Warszawa.

  Zaraz po spektaklu o 22:00 - spotkanie na żywo z twórcami i twórczyniami spektaklu.

 

 • Koncert zespołu ŚWIETLIKI – w ramach Strefy Innych Brzmień związanej z Festiwalem Wschód Kultury – Inne Brzmienia. Zespół Świetliki to zjawisko bez precedensu na polskiej scenie muzycznej, zgrabnie łączące poetycką twórczość Marcina Świetlickiego i brzmienia alternatywne, post-rockowe, w efekcie tworząc hybrydę nazywaną psychorockiem o profilu słowno-muzycznym.

  27 czerwca o godzinie 20.00 na stronie wydarzenia

 

 • Studio Ż – czyli transmisje nagrań legendarnych koncertów z ubiegłorocznych edycji Męskiego Grania oraz rozmowy z artystami.

  1 lipca o godzinie 19.00 - premiera singla 2020. Tym razem #studioŻ otworzy się na artystów tegorocznej orkiestry Męskiego Grania. O pracy nad utworem i teledyskiem porozmawia z nimi Katarzyna Nosowska.

  Transmisja na żywo na Facebooku  oraz na kanale Męskiego Grania na YouTube

 

 

Back to top