KLUB AWL

• Konkurs Filmu, Fotografii i Plastyki MON „MILITARY ART” Departamentu Edukacji, Kultury i Dziedzictwa MON organizowany dla środowiska wojskowego.

Do konkursu można zgłosić prace o tematyce wojskowej i proobronnej w trzech kategoriach do wyboru. Termin nadsyłania zgłoszeń do 2 września. Regulamin udostępniony poniżej.

Osoby z AWL chcące wziąć udział w konkursie proszone są o kontakt mailowy z Klubem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

• XXVII Konkurs Literacki „IKAROWE STROFY” organizowany przez Klub DG RSZ.

Formuła konkursu jest otwarta. Można do niego zgłosić niepublikowane dotąd utwory poetyckie (max. 5) lub opowiadanie (max 10 stron A4). Dwie kategorie wiekowe: dzieci i młodzież oraz dorośli. Termin nadsyłania prac do 31 sierpnia.

Regulamin i karta zgłoszenia dostępne na stronie internetowej Klubu DG RSZ, w zakładce DO POBRANIA.

• Konkurs Plastyczny organizowany przez Klub DG RSZ.

Trzy kategorie wiekowe: dzieci, młodzież i dorośli. Trzy tematy do wyboru: Pokój na świecie; Wojsko i koronawirus, Na ratunek Ziemi. Technika dowolna. Prace należy przesłać w formie zdjęcia lub skanu do dnia 30 czerwca.

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia dostępne na stronie internetowej Klubu DG RSZ, w zakładce DO POBRANIA.