AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH 


 

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy portal www.poltalento.pl ułatwiający znalezienie pracy osobom z niepełnosprawnościami, pośredniczący w procesie zatrudnienia i rekrutacji.

Na portalu dostępne są aktualne oferty pracy, a osoba z niepełnosprawnością ma możliwość zamieszczenia swojego CV i skorzystania z pomocy trenera pracy.  

Innowacyjny charakter i kompleksowy zakres usług świadczonych poprzez portal www.poltalento.pl są gwarantem skutecznego zatrudnienia - zadowolenia zarówno z pracy jak i z pracownika!

 

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ogłosił XVI edycję Ogólnopolskiego Konkursu „OTWARTE DRZWI” na najlepsze prace magisterskie i doktorskie, których tematem badawczym jest zjawisko niepełnosprawności w wymiarze: społecznym, zawodowym lub zdrowotnym.

WIĘCEJ INFORMACJI plik pdf

 

Rekrutacja osób z niepełnosprawnościami do projektu aktywizacji zawodowej pn. „GraduatON”

 

WIĘCEJ INFORMACJI

 

GraduatON mini

 

 

  1. Komputer stacjonarny z monitorem
  2. Mysz komputerowa typu trackball
  3. Klawiatura komputerowa powiększona
  4. Lupa elektroniczna x 2
  5. Rejestrator dźwięku
  6. Powiększasz elektroniczny
  7. Oprogramowanie powiększające ekran komputera z funkcją mowy
  8. Przenośne pętle indukcyjne x 3

 

 

W czytelni AWL zostało utworzone stanowisko komputerowe dla studentów z niepełnosprawnościami. Zachęcamy studentów do korzystania.

Stanowisko komputerowe dla studentów  z niepełnosprawnościami   Stanowisko komputerowe dla studentów  z niepełnosprawnościami

 

Back to top