WYDZIAŁ NAUK O BEZPIECZEŃSTWIE


W dniach 13-19 grudnia 2013 roku, studenci Naukowego Koła Psychologicznych Aspektów Bezpieczeństwa w murach Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych przeprowadzili zbiórkę dla potrzebujących dzieci.

Akcja przebiegła w dwóch turach. Pierwsze z odwiedzonych miejsc to Wrocławskie Centrum Opieki i Wychowania we Wrocławiu oraz Fundacja Tobiaszki we Wrocławiu. Do obu ośrodków dotarliśmy 20.12.2013r., gdzie wręczyliśmy dzieciom świąteczne paczki. Druga tura akcji odbyła się 28.01.2014r., w której dostarczyliśmy upominki do Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 we Wrocławiu. W efekcie Pańska pomoc i nasze zaangażowanie przyczyniły się do obdarowania stu osamotnionych i chorych dzieci. Mamy nadzieję, że dostarczone przez nas słodkości choć na chwilę osłodziły im gorzką codzienność, a pozostałe przedmioty posłużą na długo.

W imieniu własnym oraz dzieciaków, chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do finalnego sukcesu akcji. Dziękujemy zarówno Kadrze i Pracownikom WSOWL, jak również Podchorążym oraz Studentom cywilnym. Wspólnie pokazaliśmy, że dziecięca krzywda nie jest nam obojętna, za co jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

 

Back to top