AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH 


Wykład gościnny nt. treningu biegowego

W dniu 20.02 br. na terenie Akademii Wojsk Lądowych podchorążowie mieli okazję wzięcia udziału w wykładzie poświęconym tematyce biegów górskich,  zorganizowanym przez 24 kompanię szkolną.

Szkolenie praktyczne w CSWL

W dniach 03-14.02 br., podchorążowie z 21 kompanii szkolnej uczestniczyli w szkoleniu specjalistycznym w Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w miejscowości Biedrusko.

Pierwszy marsz taktyczny 24 kompanii szkolnej

Dnia 17.02.2020 r. podchorążowie 24 kompanii szkolnej po raz pierwszy wzięli udział w marszu taktycznym do m. Raków Wielki.

"Dzień taktyczny" w Tychach

03.02 br, w Zespole Szkół im. Orląt Lwowskich w Tychach organizowane były zajęcia dla szkół mundurowych z województwa śląskiego. 

Szkolenie narciarskie

Od stycznia br podchorążowie z 23 kompanii szkolnej uczestniczą  w szkoleniu narciarskim realizowanym w Górskim Ośrodku Szkoleniowym „Wysoki Kamień” w Szklarskiej Porębie.

Trwa Akcja "Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej"

W dniach 21-26.01.2020 r. podchorążowie z 2 Batalionu Szkolnego st. kpr. pchor. Norbert MICHALSKI z 21 kszkol i szer. pchor. Oskar OLESIAK z 24 kszkol wspierali Wojskową Komendę Uzupełnień w Nowym Sączu, przy realizacji zadań dotyczących ogólnopolskiej kampanii ,,Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej’’ oraz promowali Akademię Wojsk Lądowych.

Kurs ratownika pola walki

Od połowy grudnia do końca stycznia podchorążowie z 23 kompanii szkolnej uczestniczą w szkoleniu medycznym Combat LifeSaver. 

Podróż studyjna podchorążych 23 kompanii szkolnej

18 stycznia br. pluton pancerny z 23 kompanii szkolnej uczestniczył w zorganizowanej, z własnej inicjatywy, podróży studyjnej do jednostek wojskowych 11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej.

Przekazanie dowodzenia w 21 kompanii szkolnej

14.01.br., odbył się uroczysty apel z okazji przekazania obowiązków dowódcy 21 kompanii szkolnej.

 

Back to top