W dniu 25 lutego 2019 r. podczas rozprowadzenia 1 batalionu szkolnego wręczone zostały puchary i medale m. in. za zawody strzeleckie o „Puchar Rektora – Komendanta Akademii Wojsk Lądowych” w strzelaniu z broni pneumatycznej oraz broni długiej i krótkiej amunicją bojową.

W rywalizacji indywidualnej najwyższe miejsca zajęli:

Pierwsze miejsce z wynikiem 91 punktów kpr. pchor. Joanna PADIASEK podchorąży z 13 kompanii szkolnej (IV rocznik).

Drugie miejsce sierż. pchor. Karol ZYGMUNTOWSKI z wynikiem 86 punktów również z 13 kompanii szkolnej.

Trzecie miejsce kpt. Sebastian DOSTAL z Pionu Kanclerza - 84 punktów.

W klasyfikacji strzelania zespołowego:

Pierwsze miejsce zespołowo 13 kompania szkolna z wynikiem 278 pkt. /kpt. Cyriak KRZYŻAŃSKI/

/kpr. pchor. Joanna PADIASEK, plut. pchor. Piotr PIWOWARSKI, sierż. pchor. Karol ZYGMUNTOWSKI/

Drugie  miejsce zespołowo 15 kompania szkolna z wynikiem 229 pkt. /kpt. Jakub LASKOWSKI/

/szer. pchor. Gerard SOBIERAJ, szer. pchor. Filip ŻÓŁTEK, szer. pchor. Natalia TYMOFEJEWICZ/

Trzecie miejsce zespołowo 11 kompania szkolna z wynikiem 203 pkt. /kpt. Mariusz KALINOWSKI/

/szer. pchor. Bartłomiej BĄK, szer. pchor. Katarzyna GWIAZDA, st. szer. pchor. Konstancja RYDELSKA /.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!