W dniach 21-26.01.2020 r. podchorążowie z 2 Batalionu Szkolnego st. kpr. pchor. Norbert MICHALSKI z 21 kszkol i szer. pchor. Oskar OLESIAK z 24 kszkol wspierali Wojskową Komendę Uzupełnień w Nowym Sączu, przy realizacji zadań dotyczących ogólnopolskiej kampanii ,,Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej’’ oraz promowali Akademię Wojsk Lądowych.

,,Pierwszego dnia zostaliśmy bardzo gorąco przyjęci przez komendanta WKU Pana Podpułkownika Henryka KIEŁBASĘ wraz z podległymi mu żołnierzami i pracownikami RON. Następnie pojechaliśmy do Rytra gdzie wraz z żołnierzami z WOT-u promowaliśmy wojsko, zachęcając do wstąpienia w nasze szeregi.’’- st. kpr. pchor. Norbert MICHALSKI.

Pozostałe dni rozpoczynały się serią wykładów w Zespole Szkół Nr 1 im. KEN w Nowym Sączu, której absolwentem jest st. kpr. pchor. Norbert MICHALSKI , oraz I Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Długosza w Nowym Sączu, którego absolwentem jest szer. pchor. Oskar OLESIAK. W obydwu szkołach dyrektorzy wraz z gronem pedagogicznym wyrazili zadowolenie z ogromnego zainteresowania naszą uczelnią, zapraszając podchorążych, by w przyszłości również promować uczelnię wśród uczniów.

Popołudnia podchorążowie spędzili na wyciągu narciarskim na Słotwinie, i na Jaworzynie, gdzie  wraz z żołnierzami z JW. NIL, 5 Batalionu Dowodzenia z Krakowa oraz podchorążym z WAT-u, zachęcali do dołączania do naszych formacji. Punkt prowadzony przez naszych podchorążych cieszył się ogromnym zainteresowaniem lokalnej społeczności.