Z okazji Świąt Wielkanocnych podchorążowie 23 kompanii szkolnej przeprowadzili zbiórkę na rzecz fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

W ciągu 2 dni zebrali 1846 zł, dzięki czemu zakupili i dostarczyli niezbędne artykuły higieniczne dla trzech podopiecznych rodzin. W akcję włączyli się również podchorążowie kompanii podporządkowani w ostatnich dniach do 16 DBOT w celu czynnego prowadzenia działań antykryzysowych. Całe przedsięwzięcie udało się wykonać bardzo sprawnie, pomimo obowiązujących ograniczeń epidemiologicznych.

Za organizację i realizację akcji odpowiedzialni byli: st. kpr. pchor. Piotr Szkaradziński, st. szer. pchor. Dawid Bulwan, kpr. pchor. Patrycja Kopeć, st. kpr. pchor. Aleksandra Sacharczuk, st. kpr. pchor. Mateusz Woś.

Autor tekstu: st. kpr. pchor. Mateusz Woś