PZW "PIECHUR"  


Koniec lata i żółte liście na drzewach zwiastują zakończenie sezonu wędkarskiego w Kole PZW Piechur. Nie inaczej było tego roku. Dla członków Koła to czas szczególny, czyli finał Grand Prix Koła Piechur oraz spotkanie podsumowujące cały cykl tegorocznych zawodów.

Szanowne Koleżanki i Koledzy

Serdecznie zapraszamy na kolejną turę zawodów wędkarskich o tytuł „Mistrza Koła” w sezonie 2019,  które to rozpoczną się 21.09.2019 r. o g. 7.00 na użytkowanym przez Koło akwenie w miejscowości Cienin.

Szanowne Koleżanki i Koledzy.

Zwycięstwem Sebastiana zakończyła się III Tura Grand Prix Koła nr 54 Piechur, rozegrana 15.06.2019 r., na kanale Odry wzdłuż ulicy Toruńskiej.

Jeśli za oknem słońce a w kalendarzu koniec maja to znak, że niebawem odbędzie się piknik rekreacyjny Akademii Wojsk Lądowych połączony z obchodami Dnia Dziecka.

 

Szanowne Koleżanki i Koledzy.....!!!

            W związku z pojawieniem sie zakazu postoju na całej długości wzdłuż ulicy Monopolowej, terenami prywatnymi przylegającymi do kanału oraz zmiennością nurtu wody w kanale żeglugowym na tym odcinku, uprzejmie informujemy, że trzecia tura zawodów  Grand Prix koła odbędzie się wzdłuż ul. Toruńskiej.

(Wjazd od strony mostów Jagielońskich)

II Tura Grand Prix Koła nr 54 Piechur za nami

Za nami II Tura Grand Prix Koła nr 54 Piechur. Zawody obyły się zgodnie z zaplanowanym kalendarzem, a więc w dniu 18.05.2019r. o godz. 6.00 sygnał trąbki rozpoczął rywalizację na kanale Odry w okolicy ulicy Bujwida.

 

Serdecznie zapraszamy na II Turę Grand Prix o tytuł „Mistrza Koła” nr 54 ,,PIECHUR”.

Termin zawodów gruntowych: 18.05.2019 r. (sobota) -  godz. 6.00

Miejsce zawodów gruntowych: Stara Odra - ul. Bujwida.

Pierwszą Rundą Grand Prix Koło nr 54 Piechur w dniu 13.04.2019r., otworzyło kolejny sezon wędkarski.

 

Informujemy, że w związku z feriami zimowymi dokonywanie opłat na sezon 2019 będzie możliwe od 04.02.2019r.

Przypominamy o możliwości przekazywania dokumentów do opłat w sklepie Zoologiczno - Wędkarskim
przy ulicy Kamieńskiego

 

Szanowne Koleżanki i Koledzy

Zgodnie ze statutem PZW początek roku nasze Koło zaczęło od Walnego zebrania Sprawozdawczego, które odbyło się w dniu 11.01.2019 r. w Akademii Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu.

 

Back to top