SAMORZĄD STUDENCKI   


Październik to czas wyborów, więc i u nas nie może być inaczej ;)

Rada Samorządu Studenckiego Akademii Wojsk Lądowych to jedyny organ w Akademii uprawniony do reprezentowania interesów wszystkich studentów. To my – studenci organizujemy życie  akademickie naszej społeczności, mamy realny wpływ na jakość kształcenia oraz decyzje strategiczne podejmowane w Senacie Akademii. Bycie członkiem Rady jest niezwykłym wyróżnieniem oraz szansą nabycia nowych doświadczeń oraz dodatkowych umiejętności.

Po kilku miesiącach zbiórki nakrętek, jaką prowadziliśmy na terenie Akademii, chcielibyśmy podsumować ten krótki, ale jakże niezwykły okres. Po raz kolejny udowodniliśmy, że razem możemy więcej.

DFN 2018

Dolnośląski Festiwal Nauki to coroczna impreza popularnonaukowa, która organizowana jest we wrześniu oraz październiku przez wyższe uczelnie Wrocławia, instytuty Polskiej Akademii Nauk oraz środowiska pozauczelniane. Festiwal ten skierowany jest do wszystkich zainteresowanych nauką, kulturą, sztuką oraz niezwykłymi zjawiskami otaczającego nas świata.


Kacper ma dziecięce porażenie mózgowe, a także choruje na epilepsję. Na co dzień porusza się na wózku. Dzięki rehabilitacji oraz specjalistycznemu sprzętowi, Kacper miałby szansę na lepsze życie!

Możemy to zmienić!

 

Back to top