BIURO KARIER I PROGRAMU ERASMUS

Miejsce pracy: Pietrzykowice, Smolec (woj. dolnośląskie)

Wynagrodzenie od 2 520 PLN do 3 050 PLN brutto

Jesteś studentem zaocznym? Chcesz zarobić dodatkowe pieniądze i zdobyć doświadczenie na produkcji oraz w kontroli jakości? Twój grafik zajęć pozwala Ci być dyspozycyjnym od poniedziałku do piątku?

Jeśli tak to zapraszamy Cię do współpracy przy naszych projektach.

Aktualnie dla potrzeb jednego z naszych projektów zatrudnimy studentów zaocznych do wykonywania zadań związanych z wytwarzaniem i kontrolą jakości wyrobów produkowanych dla branży motoryzacyjnej, RTV i AGD.

Zakres obowiązków:

  • Proste prace produkcyjne oraz 100% kontrola jakości wyrobów
  • Współpraca z zespołem
  • Dbanie o porządek na stanowisku

Od kandydata oczekujemy:

  • Dokładności i punktualności
  • Zdolności manualnych
  • Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku (3 zmiany 6-14-22 lub 7-15-23)
  • Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy

Oferujemy:

  • Możliwość współpracy przez cały okres nauki
  • Przyjazną atmosferę w zespole
  • Odpowiednie szkolenia i narzędzia
  • Wynagrodzenie od 2 520 do 3 050 zł brutto
  • Premie specjalne, miesięczne oraz inne oparte o system okresowej oceny
  • Pomoc w dotarciu do miejsca pracy z Wrocławia
  • Formę zatrudnienia - umowę zlecenie
  • Zdobycie wartościowego doświadczenia zawodowego

Chcesz pracować z nami lub zainteresowała Cię oferta? Wyślij swoje CV.

Skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na spotkanie rekrutacyjne, na którym dowiesz się wszystkiego, poznasz miejsce pracy i zobaczysz co będzie należało do Twoich obowiązków.

Podczas aplikowania prosimy dołączyć w CV poniższą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)

OFERTA  plik pdf

Back to top