BIURO KARIER I PROGRAMU ERASMUS

Drodzy Studenci,
frma CERMAG Wrocław poszukuje ambitnego pracownika na stanowisko Managera produktu ds. armatury sanitarnej. Więcej informacji o ofercie pracy:

Manager produktu ds. armatury sanitarnej

Zadania:

  • Planowanie i wdrażanie zmian produktowych w ofercie i na ekspozycjach salonów sprzedaży
  • Współorganizowanie akcji promocyjnych i wyprzedażowych
  • Organizacja szkoleń produktowych dla handlowców prowadzonych przez przedstawicieli fabryk
  • Współpraca i negocjacje z dostawcami z różnych części świata
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z dostawcami, współpraca z fabrykami
  • Analizowanie trendów oraz monitorowanie rynku i konkurencji
  • Bieżące monitorowanie wyników sprzedaży i koordynowanie cyklu życia produktu
  • Reprezentowanie firmy na targach krajowych i międzynarodowych

Oczekiwania:

  • · zainteresowanie designem, tematyką aranżacji wnętrz oraz umiejętność przełożenia ich na oczekiwania Klientów
  • · wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • · znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • · zdolności analityczne i bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • · zaangażowanie, samodzielność i kreatywność w działaniu
  • · doskonała organizacja pracy i odpowiedzialność
  • · wykształcenie wyższe mile widziane
  • · znajomość branży płytek ceramicznych i/lub armatury sanitarnej mile widziana

Oferujemy:

  • · ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie
  • · stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2b
  • · wynagrodzenie zasadnicze + premia regulaminowa po okresie próbnym
  • · udział w ambitnych i strategicznych projektach mających realny wpływ na kierunki rozwoju firmy
  • · możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów
  • · pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • · dofinansowanie do szkoleń z j. angielskiego / j. hiszpańskiego
  • · narzędzia niezbędne do wykonywania zadań
  • · prywatną opiekę medyczną
  • · możliwość ubezpieczenia na życie
  • · dofinansowanie do karty sportowej benefit
  • · bezpłatny parking dla pracowników
  • · miłą atmosferę oraz przyjazne warunki pracy, dostęp do Biblioteki CERMAG, PKZP
  • · kulturę niekorporacyjną
  • · rabaty na produkty oferowane przez firmę
  • · kosze pełne owoców, zniżki do restauracji
  • · uczestnictwo w wydarzeniach sportowych, cykliczne imprezy branżowo-integracyjne, etc.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Cermag sp. z o.o. we Wrocławiu ul. Strzegomska 38-40,
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974r.,
4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji oraz przez okres max 3 lat od daty ich zakończenia,
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji,
5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie,
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne,
8) Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Back to top